אודות

אודותינו

"מצאתי" הינו אתר ייחודי, הפונה לקהילה החרדית והקהילה הדתית, ומשלב באופן מעשי את צרכי בעלי העסקים, בפרסום והגדלת המחזור העסקי, עם צרכי קהל הלקוחות, במידע מקסימלי על העסק, וכדאיות הביקור בו. "מצאתי" מציע לך, בעל העסק והלקוח, את היתרונות הבאים:

♦ מרכז עסקים לפי תחומים, בחלוקה לערים או לשכונות – לפי בחירת המחפש - כך סיכוי טוב יותר שהלקוח הפוטנציאלי ישתמש במנועי החיפוש שלנו, בכדי למצוא בקלות רבה יותר את העסק הקרוב ביותר, או המתאים לו ביותר. וזאת ללא 'טביעה' בים של תוצאות מיותרות ובלתי רלוונטיות.
♦ לכל עסק שנכנס למאגר העסקים "מצאתי", מתאפשר מתן קופון הנחה, או כל הטבה אחרת, ללקוחותינו. קופון זה יוצג בדף העסק האישי, ובעמוד קופונים נפרד. כמו כן, הקופון או ההטבה נשלחים ברשימת תפוצה ייעודית, לסביבה הקרובה (= תושבי העיר) של בית העסק, כך שהלקוחות נהנים מההטבות הייחודיות, ובעל העסק נהנה מפרסום מצוין - במחיר מצחיק – וכמובן, מהגדלת קהל לקוחותיו.
♦ האתר בנוי בצורה נוחה וחווייתית, הנותנת תחושה נעימה למשתמשים, ובנוסף מגישה את מגוון השירותים והמידע הקהילתי. דבר המגדיל את הסיכוי שגולשים רבים יותר ישתמשו וייהנו מהאתר, ויביאו לידי מיצוי כח הקניה של העסק.
♦ "מצאתי" בנוי במיוחד עבור הציבור החרדי והדתי, כך שהגולשים והעסקים מכוונים למקום אחד. בכך נותן האתר מענה לצורך הקהילתי במנוע חיפוש נקי ואיכותי, וברמה גבוהה.

על מנת שהגולשים יוכלו ליהנות ממגוון רחב ומקסימלי של עסקים, ככל האפשר, אנו מציעים לבעל העסק מלא השירות, הכולל: דף עסק משודרג; אפשרות להצגת העסק בצורה מיטבית; שליחת קופוני הנחה ברשימת תפוצה. והכל במחיר מוזל ביותר (17 ש"ח לחודש). הצעה זו באה מתוך מגמה ברורה להגשמת היעד שהצבנו לעצמנו – הגדלת מאגר העסקים עד כדי מיצויו המקסימלי, זאת כדי לתת לידי הצרכנים מנוע חיפוש עוצמתי, תועלתי, נגיש, ומשתלם.